Badanie kondycji organizmu i stanu zdrowia Quantum

 • by

Kochani zapraszamy do nas na pomiar kondycji organizmu i stanu zdrowia Quantum, a także na zabiegi zdrowotne oraz oczyszczające organizm metodą biorezonansu. 

O czym marzy każdy człowiek idący do lekarza? 


Aby temat „załatwić” szybko i bezboleśnie no i oczywiście tanio. A jaka jest rzeczywistość? 
Wykonanie wszystkich badań niezbędnych do postawienia właściwej diagnozy i ustalenia najlepszej terapii jest: niezwykle kosztowne, czasochłonne, często nieprzyjemne i nie zawsze możliwe do wykonania.

Nasze urządzenie daje możliwość uzyskania wiedzy na temat wyników krwi bez chodzenia po lekarzach i proszenia się o skierowanie na badania. 
Nie trzeba oddawać krwi i poddawać się innym nieprzyjemnym badaniom. 
Wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze w ciągu 3 minut przy zastosowaniu bezinwazyjnej metody bioimpedencji.

Efekt ekonomiczny: za niewielką cenę klient uzyskuje wyniki porównywalne z ok 20 badaniami laboratoryjnymi, których wykonanie byłoby nieporównywalnie droższe. 
Urządzenie to w niezwykły sposób pomaga ustalać m.in. przyczyny ADHD, autyzmu i innych zaburzeń, z którymi medycyna sobie nie radzi. 
Dlaczego? 
Ponieważ wiele z tych schorzeń jest ściśle związanych z niedoborami minerałów oraz aminokwasów oraz zagzybieniem organizmu.

KWANTOWY ANALIZATOR SKŁADU ORGANIZMU działa w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedencji. Urządzenie to odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych w organizmie: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów.

Analizator daje możliwość wykrycia na bardzo wczesnym etapie zaburzeń energetycznych w komórkach,które to zaburzenia prowadzą do zachwiania równowagi energetycznej w organizmie, a co za tym idzie do rozwoju szeregu chorób.

Głównym atutem badania jest możliwość działań profilaktycznych poprzez ustalenie niedoborów energetycznych w komórkach witamin, minerałów, aminokwasów i kolagenu. Analizie podlega także układ hormonalny i odpornościowy.

Urządzenie przeprowadza także szybką ocenę niedoboru witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz prawidłowego działania narządów strategicznych; trzustka, wątroba, nerki, śledziona, mózg i inne.

Pomiar trwa krótko, nie jest uciążliwy ani niebezpieczny dla klienta i co najważniejsze daje niezwykle szeroką informację o tym co się dzieje w organizmie. 
Wyniki są porównywalne z wynikami laboratoryjnymi.

Urządzenie QUANTUM wykrywa zmiany za pomocą elektromagnetycznych fal emitowanych przez komórki ciała. Przy pomocy sensora trzymanego w dłoni urządzenie analizuje fale elektromagnetyczne w całym ciele, umożliwiając uzyskanie informacji na temat stanu zdrowia osoby badanej.

Do badania nie mogą przystąpić:

 • osoby z rozrusznikiem serca
 • osoby z elementami metalowymi w ciele (np. kolczyki, śruby itp.)
 • kobiety w ciąży
 • osoby poniżej 18 r.ż.
 • kobiety w trakcie menstruacji

Przed przystąpieniem do badania należy odłożyć na bok:

 • wszelkie urządzenia elektryczne (telefon, mp3 itp.),
 • biżuterię (pierścionki, obrączkę, bransoletki, łańcuszki, kolczyki również w języku, pępku lub innych częściach ciała),
 • klamry przy pasku lub odzieży i metalowe guziki nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Przed badaniem należy wypić około 1-2 szklanki wody mineralnej.
Należy nie jeść około 3-4h przed przystąpieniem do badania. Najlepiej przed badaniem (około 3h) zjeść coś lekkiego np. duszone parowane warzywa lub zupę krem z warzyw.
Zaleca się, aby była to przerwa około 12h czyli jemy wieczorem a rano wykonywane jest badanie natomiast około 4h jest to minimum.

Osoba w dniu badania nie powinna:

 • palić papierosów,
 • pić kawy,
 • zażywać leków chyba że są to leki podtrzymujące życie, natomiast pozostałe można przyjąć zaraz po wykonaniu badania, ponieważ leki normalizują funkcjonowanie organów np. antykoncepcja, witaminy, minerały, probiotyki itp.

Ocena analizatorem służy do profilaktyki zdrowotnej.

Badanie jednorazowe wraz z konsultacją i omówieniem wyników – 50zł.

Do tego badania proponujemy Wam od razu terapie biorezonansową.

Okazało się, że mikroorganizmy pasożytujące w ludzkim ciele można zniszczyć przez poddawanie ich działaniu właściwej dla każdego częstotliwości. Zauważono, że jest to bardzo dobry, bezinwazyjny, szybki i skuteczny sposób na niszczenie przyczyn praktycznie wszystkich chorób w przeciwieństwie do metod tradycyjnych. Odkrycie to wsparte praktycznymi, zadziwiającymi rezultatami u chorych ludzi były nadzorowane i potwierdzone przez niezależną komisję medyczną.
Twórcą metody jest dr Hulda Regehr Clark. W swojej książce “Kuracja życia” powołuje się na rezultaty swoich badań i badań innych naukowców dotyczących metody usuwania mikroorganizmów, pasożytów, wirusów i grzybów za pomocą prądu elektrycznego.

Za pomocą rezonansu przeprowadzamy m.in:
– czyszczenie krwi,
– regulację pracy gruczołów hormonalnych,
– regenerację narządów,
– usuwanie z organizmu rtęci i innych metali ciężkich,
– usuwanie toksyn z mózgu,
– likwidujemy pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy i drobnoustroje chorobotwórcze.

To tylko kilka przykładów, do których odnosimy terapię biorezonansową. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to zapraszamy do nas po więcej informacji.

Cena terapii – 50zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *